HAYVANAT BAHÇESİ

Alaşehir Güzelbahçe Anaokulu olarak Manisa anaokulu gezileri için çocuklarımızı hem etrafımızda yaşayan hem de etrafımızda göremediğimiz hayvanlar hakkında bilgi vermekteyiz. Özellikle bilmediğimiz hayvanları görmek üzere hayvanat bahçesine ziyaretler yapmaktayız. İzmir Doğal Yaşam Parkı’da düzenli olarak ziyaretler yapmaktayız.

MİLLİ VE MANEVİ MEKANLAR

Çocuklarımızı milli ve manevi değerlerini öğrenmesi, saygı göstermesi ve gelecek nesillere taşıması için etkinlikler düzenlemekteyiz. Bu doğrultuda Alaşehir Güzelbahçe Anaokulu gezileri için cami, müze, kütüphane, huzur evi gibi bir çok yeri ziyaret etmekteyiz. Çocuklarımızın örf ve adetlerine, milli ve manevi duygularına bağlı olarak yetişmelerini sağlamaktayız.

DİĞER ETKİNLİKLER

Alaşehir Güzelbahçe Anaokulu olarak çocuklarımızı bir çok etkinliğe ziyarete götürmekteyiz. Manisa anaokulu gezileri için Tiyatro, drama, spor, konser gibi bir çok farklı etkinliklere katılarak özel ziyaretlerde bulunmaktayız. Çocuklarımızın kişisel gelişimi içinde bir çok faaliyetlere katılmaktayız. Kitap okuma etkinliği ile boş zamanlarımızı değerlendirmekteyiz.